ter Hürne Parket Classic Collection Eiken Mayfair landhuisdeel
| Lengte (mm) | 2390 мм |
| Breedte (mm) | 200 мм |
| Dikte (mm) | 14/3.5 мм |
| Pakinhoud (m²) | 3.346 m² |
| V-groef | 4-zijdig |
| Vloertype | parket |
| Garantie res. (jaar) | 30 років |
| Kliksysteem | CLICKitEASY |
| Afwerking | olie natuur geborsteld |
| Vloerverwarming | ja |
| Legmethode | плаваючий/клеєний |
| Ondervloer | не інтегрований |
| Kleur | Natuur |
| Kleur Code | 244 |
Classic Collection
Landhuisdeel - Premium
We hebben fascinerende oppervlakken samengesteld die houtliefhebbers zullen aanspreken.
Hier zijn alle premium kenmerken samengebracht met aantrekkelijke, klassieke kleurstellingen. De productdikte van 14 mm biedt een hoger legcomfort, meer stabiliteit en een nog betere geluidsbeleving bij het lopen.



Je dynamische Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat je niet zowel een filter als een sjabloon hebt opgegeven om te gebruiken.





