ter Hürne Parket Classic Collection Eiken Mayfair landhuisdeel 1101312657
| Lengte (mm) | 2390 mm |
| Breedte (mm) | 200 mm |
| Dikte (mm) | 14/3.5 mm |
| Pakinhoud (m²) | 3.346 m² |
| V-groef | 4-zijdig |
| Vloertype | parket |
| Garantie res. (jaar) | 30 years |
| Kliksysteem | CLICKitEASY |
| Afwerking | olie natuur geborsteld |
| Vloerverwarming | ja |
| Legmethode | floating/glued |
| Ondervloer | non-integrated |
| Kleur | Natuur |
| Kleur Code | 244 |
Classic Collection
Landhuisdeel - Premium
We hebben fascinerende oppervlakken samengesteld die houtliefhebbers zullen aanspreken.
Hier zijn alle premium kenmerken samengebracht met aantrekkelijke, klassieke kleurstellingen. De productdikte van 14 mm biedt een hoger legcomfort, meer stabiliteit en een nog betere geluidsbeleving bij het lopen.



Je dynamische Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat je niet zowel een filter als een sjabloon hebt opgegeven om te gebruiken.





