ter Hürne Avatara Design Floor Eiken Deimos Pro
| Lengte (mm) | 1290 мм |
| Breedte (mm) | 253 мм |
| Dikte (mm) | 2.5 mm |
| Pakinhoud (m²) | 4.569 m² |
| V-groef | 4-сторонній мікро |
| Vloertype | kleefvinyl |
| Garantie res. (jaar) | 30 років |
| Merk | Ter Hurne |
| Kliksysteem | немає |
| Afwerking | extra mat geborsteld |
| Vloerverwarming | ja |
| Vochtbestendig | ja |
| Gebruiksklasse | інтенсивний |
| Legmethode | клеєний |
| Ondervloer | не інтегрований |
| Kleur | Wit |
| Kleur Code | 324 |
Je dynamische Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat je niet zowel een filter als een sjabloon hebt opgegeven om te gebruiken.







