ter Hürne Avatara Design Floor Eiken Deimos Pro
| Lengte (mm) | 1290 mm |
| Breedte (mm) | 253 mm |
| Dikte (mm) | 2.5 mm |
| Pakinhoud (m²) | 4,569 m² |
| V-groef | 4 côtés micro |
| Vloertype | vinyle autocollant |
| Garantie res. (jaar) | 30 ans |
| Merk | Ter Hurne |
| Kliksysteem | aucun |
| Afwerking | extra mat geborsteld |
| Vloerverwarming | oui |
| Vochtbestendig | oui |
| Gebruiksklasse | intensif |
| Legmethode | collé |
| Ondervloer | non intégré |
| Kleur | Wit |
| Kleur Code | 324 |
Je dynamische Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat je niet zowel een filter als een sjabloon hebt opgegeven om te gebruiken.







