Beauflor Twilight vinyl op rol 4m
| Breedte (mm) | 4000 mm |
| Dikte (mm) | 2.8 mm |
| kleur Vinyl op rol | Aura, Dawn, Haze, Ray, Angle, Dusk, Elevation, Gloam, Grade, Scatter, Shade |
| Merk | Beauflor |
| Garantie res. (jaar) | 10 jaar |
| Vloertype | vinyl op rol |
| Antislip | ja |
| Op maat gesneden | ja |
| Vloerverwarming | ja |
| Vloerkoeling | ja |
| Vochtbestendig | ja |
| Gebruiksklasse | intensief |
| Legmethode | verlijmd |
| Rug | comfort |
| Slijtlaag | 0.40 mm |
| Brandklasse | Bfl-s1 |
Je dynamische Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat je niet zowel een filter als een sjabloon hebt opgegeven om te gebruiken.

