EasyFloors Niveau 9mm Arboreal
| Lengte (mm) | 2400 mm |
| Breedte (mm) | 45 mm |
| Dikte (mm) | 10 mm |
| Merk | EasyFloors |
| Bevesteging | verlijmd / Clip-montage |
| Verbinding | Clip-Montage |
| Kleur | Natuur |
| Kleur Code | DN86420-001 |
Je dynamische Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat je niet zowel een filter als een sjabloon hebt opgegeven om te gebruiken.