Beauflor Xtreme vinyl op rol 4m
| Breedte (mm) | 4000 mm |
| Dikte (mm) | 2.8 mm |
| kleur Vinyl op rol | Havanna Oak 696L, Treviso 617L, Golden Oak 696L, Havanna Oak 602M, Havanna Oak 662M, Lime Oak 976M, Mira 116L, Mira 160L, Mira 190L, Mira 330M, Mira 550M, Mira 690D, Mira 707M, Mira 770M, Mira 909L, Mira 970M, Mira 990D, Natural Oak 226M, Sara 139M, Sara 699D, Sara 769D, Silk Oak 109S |
| Merk | Beauflor |
| Garantie res. (jaar) | 10 jaar |
| Vloertype | vinyl op rol |
| Antislip | ja |
| Op maat gesneden | ja |
| Vloerverwarming | ja |
| Vloerkoeling | ja |
| Vochtbestendig | ja |
| Gebruiksklasse | commercieel |
| Legmethode | verlijmd |
| Rug | comfort |
| Slijtlaag | 0.70 mm |
| Brandklasse | Bfl-s1 |
Productkenmerken
Langdurig
Ontworpen voor duurzaamheid, behoudt het slijtvast bovenoppervlak perfect de kleur en het ontwerp van uw vloer. Met een vloer die bestand is tegen dagelijkse slijtage, geniet u jaar na jaar van een prachtig uitziende vloer.
Waterdicht
Met een 100% waterdichte bovenlaag, die de vloer beschermt tegen water en morsen, zijn onze vinyl vloeren met een kussen de perfecte keuze voor keukens en badkamers.
Gemakkelijk schoon te maken
Vlekken en krassen weerstaan, onze vloeren zijn ontworpen om dagelijks gebruik in uw huis te weerstaan. Bovendien is het schoonmaken van ons kussenvinyl een fluitje van een cent. Met slechts een minimale hoeveelheid water en milde detergent blijft uw vloer vlekkeloos schoon.
Slipweerstand
Dit product beschikt over onze innovatieve slipverhogende verbetering - waardoor het de veiligste keuze is voor keukens en badkamers.
Comfort en warm aanvoelend
Of je nu wandelt, danst of door het huis rolt, onze vinylvloeren geven je een warme, comfortabele ondergrond, gecombineerd met de veerkracht die nodig is voor het dagelijks leven. De gelaagde structuur biedt extra comfort, waardoor het een aangename oppervlakte is om op te lopen, zelfs blootsvoets.





