ter Hürne Parket Classic Collection Eiken Portofino landhuisdeel
| Lengte (mm) | 2390 мм |
| Breedte (mm) | 200 мм |
| Dikte (mm) | 14/3.5 mm |
| Pakinhoud (m²) | 3,346 м² |
| V-groef | 4-zijdig |
| Vloertype | parket |
| Garantie res. (jaar) | 30 jaar |
| Merk | Ter Hurne |
| Kliksysteem | CLICKitEASY |
| Afwerking | olie natuur geborsteld |
| Vloerverwarming | ja |
| Legmethode | плавающий/клееный |
| Ondervloer | niet geïntegreerd |
| Kleur | Natuur |
| Kleur Code | 205 |
Classic Collection
Landhuisdeel - Premium
We hebben fascinerende oppervlakken samengesteld die houtliefhebbers zullen aanspreken.
Hier zijn alle premium kenmerken samengebracht met aantrekkelijke, klassieke kleurstellingen. De productdikte van 14 mm biedt een hoger legcomfort, meer stabiliteit en een nog betere geluidsbeleving bij het lopen.



Je dynamische Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat je niet zowel een filter als een sjabloon hebt opgegeven om te gebruiken.





