Parket Lugano vernis naturel
| Dikte (mm) | 14/3 mm |
| Breedte (mm) | 190 mm |
| Lengte (mm) | jusqu'à 1900 mm |
| Pakinhoud (m²) | 2,888 m² |
| Afwerking | vernis mat geborsteld |
| Houtsoort | eik |
| Opbouw | samengesteld |
| Selectie | rustiek |
| Verbinding | tand/groef |
| V-groef | 2 côtés 1mm |
| Vloertype | parquet |
| Vloerverwarming | oui |
| Legmethode | flottant/collé |
Je dynamische Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat je niet zowel een filter als een sjabloon hebt opgegeven om te gebruiken.

