ter Hürne Avatara Design Floor Eiken Deimos Pro 1101270103
| Lengte (mm) | 1290 mm |
| Breedte (mm) | 253 mm |
| Dikte (mm) | 2.5 mm |
| Pakinhoud (m²) | 4.569 m² |
| V-groef | 4-zijdig micro |
| Vloertype | kleefvinyl |
| Garantie res. (jaar) | 30 years |
| Merk | Ter Hurne |
| Kliksysteem | none |
| Afwerking | extra mat geborsteld |
| Vloerverwarming | ja |
| Vochtbestendig | yes |
| Gebruiksklasse | intensive |
| Legmethode | glued |
| Ondervloer | non-integrated |
| Kleur | Wit |
| Kleur Code | 324 |
Je dynamische Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat je niet zowel een filter als een sjabloon hebt opgegeven om te gebruiken.







