Beauflor Mistral vinyl op rol 4m
| Breedte (mm) | 4000 mm |
| Dikte (mm) | 2.8 mm |
| kleur Vinyl op rol | Aura, Breeze, Dawn, Fog, Haze, Hush, Mist, Ray |
| Merk | Beauflor |
| Garantie res. (jaar) | 10 jaar |
| Vloertype | vinyl op rol |
| Antislip | ja |
| Op maat gesneden | ja |
| Vloerverwarming | ja |
| Vloerkoeling | ja |
| Vochtbestendig | ja |
| Gebruiksklasse | normaal |
| Legmethode | verlijmd |
| Rug | comfort |
| Slijtlaag | 0.40 mm |
| Brandklasse | Bfl |
Je dynamische Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat je niet zowel een filter als een sjabloon hebt opgegeven om te gebruiken.

